Голова громади

Дембовська Олена Андріївна – сільський голова Новоаврамівської сільської ради Хорольського району Полтавської області. Нагороджена Почесною грамотою та медаллю Полтавської обласної ради «за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток територіальної громади, активну громадську позицію та з нагоди Дня Незалежності України», грамотами та подяками Хорольської районної ради та Хорольської РДА, переможець 1-го етапу конкурсу «Кращий за професією» серед посадових осіб місцевого самоврядування.

Дембовська Олена Андріївна народилася 21 липня 1974 року у с.Ковалі Хорольського району Полтавської області. Громадянка України.

Освіта вища, закінчила Полтавську державну аграрну академію за спеціальністю: «Облік і аудит».

Трудову діяльність розпочала на посаді бухгалтера Хорольського райкоопзаготпрому.

У 2003-2010 роках працювала старшим бухгалтером  у СТОВ «Ковалі».

У 2010-2015 роках – Ковалівський сільський голова.

У жовтні 2015 року повторно обрана на посаду Ковалівського сільського голови.

27 березня 2016 року обрана на посаду голови Новоаврамівської об’єднаної територіальної громади, в яку ввійшли три сільські ради: Новоаврамівська, Ковалівська, Грушинська.

Має сина – Дембовський Михайло Геннадійович. Студент 1-го курсу Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Олена Андріївна висококваліфікований керівник, вона вміло планує й спрямовує роботу сільської ради та депутатського корпусу на вирішення щоденних проблем територіальної громади.

Її  портрет  прикрасив  календар "Жіноче обличчя Полтавщини-2016", який підготувала і видала Полтавська спілка жінок "Чураївна". Його героїні дуже різні за життєвим досвідом, фахом, покликанням, але їх усіх об`єднує і робить найчарівнішими безмежна любов до своєї Батьківщини, до людей, які їх оточують, натхнення,  небайдужість.

Завдяки Олені Андріївні Дембовській освітлені вулиці сіл Ковалі, Мелюшки, Новоаврамівка, Попівка, Мала Попівка, ремонтуються дороги, облаштовуються дитячі майданчики, проводиться робота з благоустрою, встановлено опалення Новоаврамівського та Ковалівського сільських будинків культури, частково замінені вікна на металопластикові у всіх клубах Новоаврамівської громади, проведений капітальний ремонт Новоаврамівської гімназії, облаштована Грушинська школа під дитячий садочок, капітальний ремонт харчоблоку Ковалівської ЗОШ І-ІІ ст., капітальний ремонт Новоаврамівської амбулаторії, придбано та встановлено огорожі для місцевих кладовищ. На даний час проводиться озеленення територій Новоаврамівської громади, підтримується футбольна команда «Зірка» Новоаврамівської ОТГ (придбано футбольну форму та бутси).

«Я завжди говорила і говорю, що будь-який керівник сильний своїми людьми, своїм коллективом. І відверто стверджую, що саме громада надавала і надає мені сил і наснаги для результативної роботи на благо самої ж громади. Ну хіба могла б я сама, без підтримки жителів наших сіл, депутатів і членів виконкому, впоратися з тими завданнями, які були, є і будуть? І отой досвід господарської роботи, спілкування з людьми я по крупиночці набуваю у всіх, з ким мене зводить доля» - говорить Олена Андріївна.