Грант на навчання для студентів Новоаврамівської громади. ВАЖЛИВО!

До закінчення терміну подання робіт залишилось близько місяця (тобто можно встигнути, хоча часу й не так багато , роботи приймаються до 15/05/2018), інформацію про конкурс для студентів очної та заочної форми навчання, переможець якого отримає оплату одного року навчання в українському ВНЗ.  Наразі відкриті 2 номінації. Участь у конкурсі безкоштовна.  Оплачується навчання як в державних, так і в комерційних вищих навчальних закладах.

08:40 19.04.2018

Роз’яснення щодо забезпечення санаторно-курортним лікуванням потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання

На виконання вимог статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон № 1105) Фонд соціального страхування України (далі – Фонд) фінансує витрати на санаторно-курортне лікування потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, якщо таку потребу визначено висновками медико-соціальної експертної комісії (далі – МСЕК) та індивідуальною програмою реабілітації інваліда (у разі її складення) (далі – ІПР).

11:58 02.04.2018

Роз’яснення щодо призначення та здійснення страхових виплат у разі настання нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання

Призначення та здійснення страхових виплат потерпілим (членам їх сімей) провадиться відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 № 1105 (далі – Закон № 1105).

11:57 02.04.2018

Роз’яснення щодо лікування застрахованих осіб в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм

Медична реабілітація (відновне лікування) – вид медичної допомоги, що включає систему лікувальних заходів, які спрямовані на відновлення порушених чи втрачених функцій організму, виявлення та активізацію його компенсаторних можливостей, профілактику ускладнень та рецидивів захворювання.

11:54 02.04.2018