01 Грудня, 2017 р., 13:56
Просимо Вас надати благодійну допомогу для військових ЗСУ і військових частин ЗСУ, які перебувають у зоні АТО, у вигляді продуктів харчування, а саме: смалець, олія, цукор, мед, сало, тушонка, паштет, консерви, томат, томатна паста, кетчуп, крохмаль, сода, манка, хрін домашній, салати консервовані, варення, аджика, кава, чай, квашена капуста, морква по-корейські, консервовані огірки, помідори, горіхи, квасоля.

31 Травня, 2017 р., 12:16
           Відділ освіти та культури Новоаврамівської сільської ради приймає  заяви батьків дітей віком від 7 до 17 років  для направлення  у дитячі заклади оздоровлення та відпочинку по Полтавській області та Україні з повним або частковим відшкодуванням вартості путівок за рахунок коштів місцевого бюджету.

15 Травня, 2017 р., 12:05
      03 червня 2017 року о 10 годині у стінах Новоаврамівської гімназії відбудеться зустріч випускників усіх поколінь. Ми з нетерпінням чекаємо на Вас. При собі мати багато спогадів і гарний настрій!

15 Травня, 2017 р., 08:21
           Просимо допомогти у лікуванні БРОВКА  КИРИЛА,  учня 4 класу Хорольської гімназії, який знаходиться у відділенні онкогематології обласної лікарні. Діагностували ракове захворювання! Потрібні дуже великі кошти!

04 Квітня, 2017 р., 11:05
Новоаврамівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: Начальника Відділу освіти та культури Новоаврамівської сільської ради Вимоги до претендентів: освіта вища педагогічна за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, вільне володіння ПК, знати і уміти застосовувати на практиці норми чинного законодавства та основні нормативно-правові акти, що регулюють відносини у сфері освіти та культури, добре володіти питаннями державної політики в галузі освіти та культури, стаж роботи в галузі освіти не менше 5-ти років.