Події

На урочистостях з нагоди відкриття після реконструкції Новоаврамівської амбулаторії

«Для кожного із нас, як прийнято говорити, моя мала батьківщина, це завжди значно ближче і ширше поняття і значення, аніж звучить на словах, - говорить го-лова Новоаврамівської об’єднаної територіальної громади Олена Дембовська. - Це земля наших батьків і країна власного дитинства. Кожен його куточок просякну-тий теплими спогадами, згадками і пам’яттю про людей, односельців, з якими ко-жен із нас зростав, розраховуючи на мудру пораду старших, допомогу та підтри-мку.

09:20 27.12.2017

Мрії збуваються

А це дійсно так! Але при умові, що цього дійсно дуже прагнеш!

17:14 08.06.2017

Назва тренінгу: "Впровадження механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Полтавській області".

1. Презентація тренінгу: "Впровадження механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Полтавській області" 2. Презентація тренінгу: "Мультидисциплінарний підхід до виявлення, ідентифікації та надання комплексної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми "

10:49 02.06.2017

Благодійний концерт

01 червня 2017 року в Новоаврамівському СБК відбувся благодійний концерт. Петракіївський СБК  збирали кошти на лікування БРОВКА  КИРИЛА,  учня 4 класу. Всі небайдужі відгукнулися на прохання допомогти хлопчикові.

13:49 01.06.2017