27 Грудня, 2017 р., 09:20
       «Для кожного із нас, як прийнято говорити, моя мала батьківщина, це завжди значно ближче і ширше поняття і значення, аніж звучить на словах, - говорить го-лова Новоаврамівської об’єднаної територіальної громади Олена Дембовська. - Це земля наших батьків і країна власного дитинства. Кожен його куточок просякну-тий теплими спогадами, згадками і пам’яттю про людей, односельців, з якими ко-жен із нас зростав, розраховуючи на мудру пораду старших, допомогу та підтри-мку.

26 Вересня, 2017 р., 11:35
              Батьківський комітет Новоаврамівської гімназії висловлює подякуАФ «Хорольська» за сприяння здешевленню харчування дітей у навчальному закладі в 2017-2018 навчальному році.

08 Червня, 2017 р., 17:14
А це дійсно так! Але при умові, що цього дійсно дуже прагнеш!

02 Червня, 2017 р., 10:49
1. Презентація тренінгу: "Впровадження механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Полтавській області" 2. Презентація тренінгу: "Мультидисциплінарний підхід до виявлення, ідентифікації та надання комплексної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми "

01 Червня, 2017 р., 13:49
                 01 червня 2017 року в Новоаврамівському СБК відбувся благодійний концерт. Петракіївський СБК  збирали кошти на лікування БРОВКА  КИРИЛА,  учня 4 класу. Всі небайдужі відгукнулися на прохання допомогти хлопчикові.