«Для вас, дорогі, звучать ці пісні»

Дата: 13.03.2018 10:07

Під такою назвою 7 березня 2018 року у Грушинському СБК відбулося свято, присвячене жіночому дню – 8 Березня.

Розпочався захід піснею «Щиро бажаю», яку виконали працівники культури с.Грушине.

З уст ведучих (Ольга Панова та Оксана Барило) линули вітання найкращій половині людства. Зі словами привітання звернувся до жителів села та гостей в.о.старости  С.М.Барило.

В цей день звучали пісні:  і ліричні, і веселі, і жартівливі,  і пісні, які у глядачів викликали сльози, це пісня про маму у виконанні Світлани Остапенко та Антона Чеха «Ой чого ж ти, мамо», у виконанні тріо (Любов Чемис, Світлана Остапенко, Людмила Хоценко) прозвучала пісня «Шелестіла тополя». Зачарував піснею «Жіноча дружба»  дует (Світлана Остапенко та Інна Шапран).  Шквал оплесків викликав виступ найменшого учасника художньої самодіяльності – Колі Саранчука. Він розповів вірш про маму та виконав пісню «Цьом-цьом».

Завжди в нашому селі цінувався здоровий глузд та іскристий гумор. Наші односельці люблять не тільки співати, танцювати, а ще й гарно посміятися, тож із задоволенням слухали гумор у виконанні Івана Сайка та щиро аплодували  учасникам драматичного гуртка Ользі Пановій та Ганні Кулинич за сценку «Бабці на святі».

Бібліотекар О.С.Барило презентувала  поетичну збірку  Хорольських поетів, серед яких є вірші нашої землячки (нажаль,  покійної) Тамари Горонгозової.

Припали до душі глядачам пісні у виконанні жіночого ансамблю «Кумасі»: «Автолавка», «По  ожину, по малину», «Ой, гоп  в нашій хаті».

Шквал емоцій викликали пісні у виконанні чоловічого гурту: «А я все дивлюся», «Не таке», «Козаки, козаченьки».

На закінчення свята, у виконанні Любові Чемис прозвучала пісня «Сім'я». Глядачі аплодували стоячи…