Вакантні посади

Дата: 04.04.2017 11:05

Новоаврамівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

• Начальника Відділу освіти та культури Новоаврамівської сільської ради

Вимоги до претендентів: освіта вища педагогічна за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, вільне володіння ПК, знати і уміти застосовувати на практиці норми чинного законодавства та основні нормативно-правові акти, що регулюють відносини у сфері освіти та культури, добре володіти питаннями державної політики в галузі освіти та культури, стаж роботи в галузі освіти не менше 5-ти років.

- головного спеціаліста Відділу освіти та культури Новоаврамівської сільської ради

Особи, які бажають узяти участь у конкурсі, подають такі документи до конкурсної комісії: заява, особова картка (форми П-2ДС), дві фотокартки 4х6 см, завірені копії документів про освіту, відомості про доходи, копія паспорта (1-2 сторінки). Подавати протягом місяця з дня опублікування оголошення за адресою: 37842, с. Новоаврамівка, Хорольський район, Полтавська область, вул. Центральна,1. За додатковою інформацією звертатись за телефоном: 98-2-42, 98-2-24.