Вітаємо з Днем людей похилого віку

Дата: 26.09.2017 11:18

Шановні жителі Новоаврамівської громади!!!

1 жовтня в Україні відзначається День людей похилого віку, що засвідчує глибоку повагу і цивілізоване ставлення українського народу до найстарших представників громади.

День людей похилого віку – це гарна нагода ще пильніше поглянути на проблеми літніх людей, а також ще раз засвідчити всенародну повагу ветеранам війни і праці, нашим батькам і матерям, старшим друзям, за чиїми плечима - нелегкі життєві дороги, що щедро посрібнили сивиною скроні.      Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія та оптимізм – нерозривний місток, який з’єднує покоління.

Висловлюємо щиру повагу та глибоку вдячність Вам, шановні наші батьки, дорогі ветерани, за високу громадянську свідомість, розуміння і толерантність, важливий внесок у розбудову нашої держави та Новоаврамівської ОТГ.

З повагою,

сільський голова