30 грудня 2017 року 0 18-00 в приміщенні Ковалівського СБК відбувся святковий новорічний вечір.

Дата: 04.01.2018 11:22

Усіх присутніх в залі привітали з Новим Роком та Різдвом Христовим сільський голова Олена Андріївна Дембовська та спеціаліст відділу освіти та культури Людмила Василівна Коваленко, які побажали міцного здоров’я, злагоди та миру в сім’ях.

Новорічний вечір відкрили Господар з Господинею, до яких у гості завітали листоноша з телеграмою, щедрувальна група, Дід Мороз зі Снігуронькою, Параска та Палажка, учасники танцювального колективу «Дивоцвіт», сам панич Голохвостий, наймолодші учасники художньої самодіяльності. Незабутнє враження справили неперевершена Солоха разом зі своїми гостями-щедрувальниками.

Учасниками художньої самодіяльності були виконані різні новорічні пісні та колядки.

Наприкінці святкування всіх гостей пригощали шампанським та цукерками.