Навчально-пізнавальна екскурсія до Канева та Переяслав-Хмельницького

Дата: 17.05.2017 12:08

Україна – держава багата своєю історією та культурою. Не можна вважати себе справжнім українцем, якщо ти не знаєш звичаїв, побуту, традицій та історії власного народу.

13 травня 2017 року учні Новоаврамівської гімназії відвідали славні українські міста Канів та Переяслав-Хмельницький.

У Каневі  було подолано шлях  на Шевченкову гору, покладені квіти на могилу Тарасову, відвідали музей життя і творчості Тараса Григоровича Шевченка.

Переяслав-Хмельницький вразив учнів багатством музею народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини, що займає площу 25 га. Діти відвідали 123 оригінальні пам’ятки народної архітектури ХVII - поч. XX ст., 20 дворів з хатами та господарськими будівлями, 13 тематичних музеїв; побачили «Колекцію вітряків».