НОВОАВРАМІВСЬКА ОТГ

Полтавська область, Хорольський район

18 квітня 2017 р. в Новоаврамівській гімназії вітали переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, призерів МАН, учасників, переможців та лауреатів різних конкурсів, змагань, фестивалів

Дата: 20.04.2017 12:13
Кількість переглядів: 389

      У світі настільки все пов'язане, що одне явище спричиняє появу іншого. Якщо існує яблуко то, звичайно, існує і дерево, на якому воно виросло. Наша гімназія - це дерево, на гілках якого ростуть плоди науки - його учні, які живляться мудрістю вчителів, а, виростаючи, стають справжніми особистостями, громадянами своєї держави.

      Адже немає дітей необдарованих. Обдаровані всі, треба лише допомогти відшукати цей дар у кожного. Тому весь світ нині займається виявленням у дітей "Іскорки Божої". Метою національного навчання та виховання в Україні є набуття молодим поколінням соціального досвіду, успадкування духовних надбань українського народу, формування розвиненої духовності, фізичної досконалості, правової, моральної та трудової культури. І наша гімназія - не виняток. У ній зростає талановита, творча молодь, яка вплете в національний вінок суцвіття свого таланту.

      18 квітня 2017 року, не зважаючи на холодну погоду, у гімназії було сонячно, тепло та по-родинному затишно. І не даремно. Адже в цей день ми вітали переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, призерів МАН, учасників, переможців та лауреатів різних конкурсів, змагань,  фестивалів. На сцену піднялися учні - підкорювачі "Наукового Олімпу": 

Іващенко Вадим - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін з історії, ІІ місце з біології, І місце з географії;

Тимко Анна - ІІІ місце з української мови та літератури;

Волошин Данило - ІІІ місце з української мови та літератури, ІІІ місце з англійської мови, ІІІ місце з географії, ІІ місце з трудового навчання;

Бабенко Максим - ІІІ місце з інформаційних технологій, ІІІ місце з географії;

Романов Дмитро  - ІІІ місце з інформатики, ІІ місце з історії, ІІ місце з географії, І місце з біології та ІІ місце в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології;

Коротич Поліна - ІІІ місце з правознавства, ІІІ місце з географії;

Дем'яненко Юрій - ІІІ місце з фізики, ІІ місце з математики;

Остапенко Віталій - ІІ місце з трудового навчання;

Ветущенко Богдан - ІІ місце з трудового навчання;

Юровський Костянтин - ІІ місце з трудового навчання;

Чотири учні взяли участь у І турі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН і стали призерами:

Коротич Поліна (11 клас) - ІІ місце у секції українська література (науковий керівник Кравченко К.В.);

Волошин Данило (10 клас) - ІІ місце у секції світова література (науковий керівник Теренько О.В.);

Цюк Дар'я (9 клас) - ІІІ місце у секції історія України ( науковий керівник Лозенко Н.О.);

Хоменко Олександр (11 клас) - ІІІ місце у секції трудове навчання (науковий керівник Гавриленко С.М.).

Не залишилися без здобутків і українознавчі конкурси: мовно-літературний конкурс ім. Т.Г. Шевченка - Тимко Марія - ІІІ місце, мовний конкурс ім. Петра Яцика - Тимко Олександра  - ІІІ місце,; Чорненька Альона - ІІІ місце; Тимко Марія - ІІІ місце; Баган Валерія - ІІІ місце. Також Дігтяр Євген, Коротич Поліна та Костенко Яна були нагороджені за  ІІ місце в конкурсі-огляді театральних колективів (керівник Кравченко К.В.),  Тимко Марія і Дем'яненкор Юрій - в конкурсі "Найкращий читач року".

Було відзначено кращих спортсменів гімназії: команда гімназії з футболу у складі Крижка В., Остапенко В., Киба М., Дігтяр Є., Юровський К., Ветущенко Б., Ветущенко М., Панов Р., Безніщенко А. - І місце (керівник команди Романов О.А.); кращих гумористів - команда гімназії з КВК. Було нагороджено команду гімназії в складі Коротич П., Волошин Д., Романов Д., Костенко Я., Іващенко В. за І місце в районному заході - патріотичний квест "25 щаблів до незалежності".

Учні Новоаврамівської гімназії є активними учасниками художньої самодіяльності. Вони постійно беруть участь в обласному марш-параді духових оркестрів, де в цьому році зайняли ІІ місце; у конкурсі художньої самодіяльності "Веселка", де Новоаврамівський духовий оркестр виборов І місце; також було відзначено ансамбль "Срібний дощ" у складі Остапенка В., Волошина Д., Романенко В., Костенко Я.(керівники Гавриленко В.В. та Ганзенко О.В.); за виконання соло на трубі було нагороджено Остапенка Віталія (керівник Ганзенко О.В.); у міжрайонному  конкурсі "Хорольські зірочки", під час проведення фіналу якого,  Ватуля Алла зайняла ІІІ місце, а Дорошенко Вікторія ІІ місце; дипломом "Глядацьких симпатій" була нагороджена Романенко Валерія, а дипломом "Надія" Баган Валерія (керівники Ганзенко Л.П., Ганзенко О.В.).

Директор гімназії Романов Олексій Анатолійович, в.о. начальника Відділу освіти та культури Новоаврамівської сільської ради Гавриленко Сергій Миколайорвич та сільський голова Новоаврамівської сільської ради Дембовська Олена Андріївна нагородили переможців грамотами та медалями.

Наприкінці учні подякували своїм учителям: Кравченко К.В., Домненко Н.Ф., Димитрову В.П., Тимошенко В.І., Гавриленку С.М., Гавриленко В.В., Лозенко Н.О., Пановій І.В., Пилипенко В.О., Теренько О.В., Бордюг С.І., Овсієнко Т.Ю., Романову О.А., Ганзенку О.В., Ганзенко Л.П., без глибоких знань та клопіткої праці яких їхні успіхи і досягнення були б неможливими.

Справді, людина без знань - що птаха без крил: не може злетіти високо вгору, щоб досягти найвищоїх мети в житті. Широкі знання, звичка мислити, благородство почуттів є саме тими трьома якостями, що формують ці крила і з якими людина є освіченою у прямому розумінні цього слова.

І це прекрасно не лише тому, що з лав школярів виходять чудові науковці, дослідники, поети, художники, музиканти, спортсмени.... Головне те, що кожен із нас, збагачуючи свій духовний світ, збагачує тим самим інших.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь