ПОДЯКА

Дата: 02.03.2018 12:37

Мати, сестри та хрещена висловлюють подяку за організацію та фінансову підтримку у похованні учасника АТО, жителя с.Новоаврамівка Сергієнка Сергія Олексійовича, який загинув від мінометного обстрілу на сході України 22 січня 2018 року: Учасникам АТО с.Новоаврамівки та Хорольського району, однокласникам, подружжю Олегу і Вікторії Гавриленко, сусідам, Новоаврамівській громаді, приватним підприємцям: Кібенко Л.М., Романовій Л. С.; орендарям: Агрофірмі «Хорольська», Піскун Л. І., Супрун С.А., Барило Н.К., Барило Л.М., Кулинич О.В.; голові ради ветеранів Безніщенко В.Д., директору Романову О.А. та колективу Новоаврамівської гімназії, керівнику Ганзенку О.В. та колективу духового оркестру, амбулаторії с.Новоаврамівка, Виконавчому комітету Новоаврамівської сільської ради, сільському голові Дембовській О.А., депутатам Новоаврамівської ОТГ, голові Хорольської РДА Звірко Л.М., голові Хорольської районної ради Мартюк В.А., депутатам Полтавської обласної ради Мухтарову Ф.А., Міщенку М.І.; військовому комісаріату Пилипенку С.О.; працівникам освіти та культури Хорольщини, сільським головам Хорольщини.