24 червня 2017 року в Новоаврамівському будинку культури відбувся випускний вечір

Дата: 05.07.2017 12:48

Від імені виконавчого комітету, депутатів Новоаврамівської сільської ради - вітаємо вас зі святом, якого ви з нетерпінням чекали 11 років – ваш випускний бал, свято прощання зі школою, зі своїми учителями, з турботливим дитинством, яке повільним кроком відходить вдаль, даючи дорогу самостійній юності. В такий день всі відчувають якийсь нерозривний  зв’язок зі школою: старше покоління пригадує свій випускний вечір, своїх однокласників; молодшим учням швидше хочеться вирости і потрапити на ваше місце, а всі разом вам трішечки заздрять.

У житті так заведено, що в приємні моменти час летить непомітно. Настільки ж швидко пролетіли і шкільні роки. Попереду – невідомість.  Проте боятися її не варто, у кожного обов’язково в житті все складеться, треба лише докласти трохи зусиль і сміливо долати труднощі.

Бо настав той час, коли всі відведені уроки позаду, а попереду один-єдиний урок, який зветься життям. На цьому уроці не можна буде заглянути в книжку чи виправити погану оцінку, тут усе залежатиме тільки від вас, адже прожитого не перекреслиш і не зітреш. Тож оберіть правильно свій життєвий шлях. Адже нині настав вирішальний період – час здійснення ваших мрій. Хочеться вірити, що мрії ці будуть високими, що ви вирішили жити за законами добра і честі, примножувати здобутки нашої держави.

Шановний Олексію Анатолійовичу, педагогічний колектив та обслуговуючий персонал!

Дозвольте від імені виконавчого комітету та батьків привітати вас та подякувати за все, що ви зробили для наших дітей. Сказати вам просто спасибі - це не сказати нічого. Довіряючи вам своїх дітей, ми були впевнені, що вони потрапляють в надійні руки. І ми не помилилися. Ви допомагали і направляли наших дітей, ви підтримували нас, коли нам з ними щось не вдавалося. Ви переживали за своїх учнів не менше, а, можливо, навіть більше, ніж ми. Низький вам уклін за вашу  невтомну працю і від щирого серця щирі слова величезної подяки від усіх батьків випускників Новоаврамівської гімназії 2017 року!