28 квітня 2017 року у рамках національно-патріотичного виховання учнів Новоавраміської гімназії та з метою поглиблення історичних знань про минуле України, учителем історії Гавиленко В.В. було організовано навчально-пізнавальну екскурсію до м.Запо

Дата: 11.05.2017 13:48

28 квітня 2017 року у рамках національно-патріотичного виховання учнів Новоавраміської гімназії та з метою поглиблення історичних знань про минуле України, учителем історії Гавиленко Вікторією Володимирівною було організовано навчально-пізнавальну екскурсію до міста Запоріжжя. Програма ескурсії була насиченою та різноманітною. Учні мали змогу відвідати Дніпровську ГЕС, де прослухали історію створення станції, ознайомилися із роботою машинного відділення та шлюзів. Обов'язковою зупинкою був острів Хортиця. Діти із захопленням слухали козаків-спасівців, які розповідали про бойове мистецтво козаків, та демонстрували володіння усіма видами зброї, яку використовували козаки в бою. Цікаво було спостерігати за елементами кінної джигітовки (фрагменти бою, сидячи на коні). Далі учням було запропоновано пізнавальну екскурсію історичним комплексом "Запорізька Січ", де вони відвідали всі зали експозиції, церкву Покрови Пресвятої Богородиці, та мали змогу придбати сувеніри. Непідробне захоплення учнів виклало відвідування  музею ретро-автомобілів "Фаетон", де зібрано усю автомобільну історію світу, колишнього СРСР і пострадянських країн.Завершальним етапом подорожі була оглядова екскурсія Запоріжжям із зупинкою на центральній площі, та цікавою розповіддю екскурсовода про історичні сторінки міста. Головним сувеніром, який діти привезли із Запоріжжя - це багато нових знань і море позитивних вражень.