Дата: 02.04.2018 14:46

31 березня 2018 року в Новоаврамівській громаді вперше відбувся звіт творчих колективів, сільських будинків культури та сільських клубів Новоаврамівської ОТГ. Це було справжнє свято мистецтва.

Глядачі, які були присутні в Новоаврамівському та Ковалівському будинках культури були в захваті. Ні одне жіноче серце не залишилось байдужим, коли співав чоловічий вокальний ансамбль Новоаврамівського СБК, а чоловіки, затамувавши подих, слідкували за красунями-жінками із танцювальних колективів «Дивоцвіт» Ковалівського СБК, Попівського СК та Мелюшківського СК.

Лунали зі сцени пісні у виконанні найкращих колективів: народного аматорського духового оркестру Новоаврамівського СБК (керівник Ганзенко О.В.), народного аматорського хору Новоаврамівського СБК (керівник – заслужений працівник культури Демент А.О.), ансамбль «Любисток» Ковалівського СБК (художній керівник Брушлевський В.М.), ансамбль «Калинове гроно» Попівського СК (керівник Волошин В.І.), ансамбль «Кумасі» Грушинського СБК (керівник Чех А.П.), гурт «Калина» Мелюшківського СК (художній керівник Брушлевський В.М.), родинних дуетів, гумор, інструментальна музика.

Наймолодші артисти-аматори – Коля Саранчук (с.Грушине), який виконав пісню «Цьом-цьом» та Ангеліна Чудінович (с.Ковалі), яка виконала на скрипці п’єсу «Пастушок» - порадували глядачів своєю творчістю.