Робота пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням при заладах ЗОШ Новоаврамівської ОТГ в 2018 році

Дата: 15.06.2018 15:52

На базі закладів загальної середньої освіти Новоаврамівської сільської ради були організовані 3 табори з денним перебуванням із забезпеченням в них належного догляду за дітьми, режиму харчування, денного сну, прогулянок, буде забезпечено проведення відповідної виховної, фізкультурно-спортивної та культурно-екскурсійної роботи для 79 дітей:

– пришкільний табір відпочинку з денним  перебуванням «Сонечко» при Новоаврамівській гімназії, де оздоровлювалося 55 дітей;

- пришкільний табір відпочинку з денним перебуванням «Берізка» при Ковалівській ЗОШ І – ІІ ст. -  15 дітей;

-   пришкільний табір відпочинку з денним перебуванням «Дзвіночок» при Грушинській ЗОШ І ст. -  9 дітей.

На здійснення заходів з відпочинку в пришкільних таборах виділено з місцевого бюджету 29862 грн. Вартість харчування в таборах з денним перебуванням – 27 грн. на день.  68 дітей (86% від загальної кількості залучених учнів) –  це діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.