Зустріч з народним депутатом Костянтином Іщейкіним

Дата: 24.07.2018 16:48

24.07.2018 року в приміщення Новоаврамівської сільської ради відбулася робоча зустріч народного депутата України Костянтина Іщейкіна з представниками Новоаврамівської громади. Були присутні депутати: Романов О.А., Ганзенко О.В., Бровко В.М., Роменська З.Г., також працівники сільської ради, представники зі школи, амбулаторії, будинку культури, бібліотеки, музею та інші жителі нашої громади. Обговорювали питання щодо виділення коштів на опорний заклад «Новоаврамівський ЗЗСО І-ІІІ ст.» для проведення капітального ремонту пішохідних доріжок.  Потім Костянтин Євгенович відвідав Краєзнавчий музей та Новоаврамівську амбулаторію.

Також на зустрічі був присутній сільський голова Клепачівської ОТГ, який зі словами вдячності звернувся до Костянтина Іщейкіна за виділені кошти на ремонт Вергунівської та Шишаківської шкіл.