19.09.2018р. в Новоаврамівській ОТГ відбулися мітинги присвячені 75-й річниці визволення Хорольщини

Дата: 19.09.2018 13:22

Щороку вересневі дні для нас надзвичайно особливі, адже ми відзначаємо роковини визволення Хорольщини з-під нацистського гніту.

Саме 19 вересня 1943 року наші рідні села були звільнені від німецької окупації. Силами 17-го гвардійського мінометного полку 373-ої стрілецької дивізії та інших військових угрупувань, після тяжкого бою під Хохулями почалося звільнення рідної землі від загарбника.

Сьогодні ми зібралися біля памятника «Катюша», щоб вшанувати пам'ять визволителів, подякувати їм за героїзм. Саме із села Новоаврамівка було здійснено залп з «Катюші» по військових з’єднаннях ворога. І на цьому місці, рівно 30-ть років тому, у 1988 році, з ініціативи голови колгоспу «Червона зірка» - Волошина Сергія Григоровича і з допомогою Генерала Армії Шкадова Івана Миколайовича, на честь 45-ти річчя визволення Хорольщини, було встановлено цей памятник, яким пишаєтьсяХорольщина.

Вічна пам'ять героям – визволителям, честь і слава їхньому подвигу в усіх віках.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)