09 листопада 2018 року в Новоаврамівському будинку культури відбулося урочисте святкування присвячене до Дня працівників культури та аматорів художньої самодіяльності

Дата: 13.11.2018 09:02

9 листопада 2018 року Новоаврамівська громада вітала своїх працівників культури з професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва. Гостей до Новоаврамівського будинку культури зійшлося та з’їхалось чимало.

Багато теплих слів на адресу наших працівників культури, завідуючих бібліотеками, учасників аматорських колективів та майстрів народного мистецтва було сказано депутатом Полтавської  обласної ради Фахраддіном Алладін-огли Мухтаровим, головою об’єднаної громади Оленою  Андріївною Дембовською, начальником відділу освіти та культури Новоаврамівської сільської ради Гавриленко Сергієм Миколайовичем.

«Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали  і зміцнювали  надію народу на краще майбутнє. І зараз є не тільки приводом пишатися ними, але й бути запорукою подальшого культурного розвитку», - наголошувала Олена Андріївна. Сергій Миколайович Гавриленко подякував всій нашій дружній родині культпрацівників за плідну працю, безперервний творчий пошук та силу духу, яка звеличує рідну Україну, примножує її успіхи та досягнення. Фахраддін Мухтаров щиро  і сердечно привітав всіх культпрацівників зі святом, побажав їм теплоти у серці, міцного здоров’я, великих творчих успіхів та вручив Почесну грамоту Полтавської обласної ради директору Ковалівського будинку культури Гехт Ользі Григорівні за високий професіоналізм, багаторічну плідну працю з відродження національної культури. Сільський голова Олена Андріївна також вручила грамоти та подяки від виконавчого комітету Новоаврамівської сільської ради кращим працівникам.

Гарним подарунком до свята став виступ наших гостей із Великобагачанського району – аматорських колективів: «Надвечіря», «Родинонька» та «Веселка» Скибівщинського  сільського клубу. Ліричні і веселі народні пісні, запальні таночки, майстерно виконані артистами – аматорами, дуже сподобались нашим глядачам. Справжні овації лунали під дахом Новоаврамівського будинку культури.

Щиро дякував за такий теплий прийом голова СФГ «Грунтознавець» Чишко Володимир Володимирович, який також звернувся з вітальним словом до працівників культури. «Ваша праця завжди на виду, ви  своїми руками робите свято, допомагаєте молодому поколінню долучатися до справжніх витоків української культури, знайомите зі скарбами людської цивілізації», - говорив Володимир Володимирович та дякував за відродження національної культури та сумлінне служіння благородній справі.

Культура – найважливіша складова нашого життя та найсильніша зброя. Тож дякуємо всім працівникам культури, чия праця невидимою, невловимою силою єднає всіх нас і будемо всі разом збільшувати любов і красу, берегти та примножувати культурну спадщину нашої громади.

Авт.Коваленко Л.В.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)