22 січня 2019 року, минає рік з трагічної загибелі захисника України, старшого солдата, снайпера Сергія Сергієнка.

Дата: 23.01.2019 15:21

Вічна слава і пам’ять герою!

22 січня 2019 року на території військового містечка № 64 м. Київ о 9-00 годині проведено урочистий ритуал вшанування пам'яті загиблого військовослужбовця, старшого солдата СЕРГІЄНКА СЕРГІЯ ОЛЕКСІЙОВИЧА, снайпера, загинувшого 22 січня 2018 року внаслідок вибухової травми в районі населеного пункту Луганське Бахмутського району Донецької області під час виконання бойового завдання.
            Ритуал проведено шляхом перегортання сторінки Книги пам'яті, оголошення прізвища, імя по батькові загиблого військовослужбовця та поминальним ударом у дзвін.
           На ритуалі в Залі пам'яті були присутні родичі загиблого мама та сестра в супровіді військового комісара Хорольського районного військового комісаріата підполковника Д. Чернеця, сільського голови Новоаврамівської ОТГ О.А. Дембовської.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)