В Новоаврамівській ОТГ проведено роботи з озеленення територій

Дата: 16.04.2019 16:29

З настанням весни у Новоарвамівській ОТГ, при підтримці сільського голови Дембовської О.А. почали проводити роботи з озеленення території. В центрі сіл Ковалі, Грушине, Мелюшки, Новоаврамівка, с.Мала Попівка та Попівка були висаджені 105 роз різного кольору.

Заклади освіти громади також підтримали ініціативу озеленення.

За допомогою лісничого Хорольського лісництва ДП «Лубенське лісове господарство» Надоші В.Б. на території Новоаврамівської громади 04 квітня 2019 року учні 9 та 10 класів  Новоаврамівського ліцею взяли участь в акції «Майбутнє лісу в твоїх руках». Помічник лісничого Солошенко В.М. та майстер лісу Бідай В.М. провели майстер-клас з висаджування саджанців сосни. Школярі до своєї діяльності підійшли серйозно, розуміли не тільки, як правильно саджати дерева, а й усвідомлювали важливість такої роботи. Хлопці вправно орудували мечами Колесова, а дівчата садили саджанці. Діти отримали масу позитивних емоцій від того, що мали змогу озеленити територію свого краю. 05 квітня 2019 року 10-11 класи працювали над озелененням шкільної території: висаджували туї поряд зі спортивним майданчиком. Працювали злагоджено: хлопці копали ями для коріння дерев, а дівчата носили воду. Результат роботи - алея з туй радує око як учнів так і вчителів! Учні 8 класу ліцею під керівництвом  учителя трудового навчання Жадан Т.М. 09 квітня 2019 року озеленювали шкільні клумби - висадили нарциси, піони, іриси.

«Прийшла пора облаштувати шкільне подвір’я»,- вирішили в Ковалівській філії І-ІІ ступенів і швиденько взялися до роботи. Дружно замели, прибрали скрізь, а далі взялися за клумби. Перекопали землю, пересадили квіти та кущі, насадили нових. «Тепер чекаємо теплого сонечка та благодатного весняного дощику! Щоб навколо нашого навчального закладу все зазеленіло та зацвіло!».

У  Грушинській філії Новоаврамівського ліцею вже стало традицією кожної весни проводити акцію «Чисте подвір’я».

Члени трудового колективу і цього року активно взяли участь у прибиранні та благоустрої пришкільної території. В першу чергу прибрали залишки опалого листя та сухої трави. І подвір’я  відразу посміхнулося до нас своїми зеленими очима, потім були підбілені дерева в шкільному садку та на всій території шкільного подвір’я.  Чоловіки грушинського колективу встановили на дитячому майданчику пісочницю. Радості дошкільнят не було меж!

З великим завзяттям депутат Новоаврамівської сільської ради Яценко В.Г. та жителі с.Попівка (Бедай А., Мисак О., Павленко О., Федоренко В, Чишко І., Миколаєнко Н., Волошин В., Тур О.) садили берізки, які подарував член виконкому Новоаврамівської сільської ради Надоша В.Б.

Екологічне виховання було практичним, всі отримали естетичне задоволення від виконаної роботи.

Виконавчий комітет Новоаврамівської сільської ради висловлює подяку трудовим та учнівським колективам за активну участь у благоустрої шкільних та громадських територій.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)