Електронний  випуск  щомісячної юридично-просвітницької газети   «Правовий вісник»

Дата: 01.04.2020 11:59

Електронний  випуск  щомісячної юридично-просвітницької газети

«Правовий вісник»

Шановні друзі,  колеги, партнери!

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області радий Вам повідомити, що вийшов черговий випуск  електронного варіанту щомісячної юридично-просвітницької газети  «Правовий вісник».

Видання має сприяти підвищенню рівня правової освіти населення області, поінформувати про найбільш знакові правові події в Україні та області, роз’яснити актуальні правові питання сьогодення, висвітлювати діяльність системи безоплатної правової допомоги області.

Серед постійних рубрик видання: земельні та громадські радники інформують, думка спеціаліста, адвокат консультує,  приклади успішного захисту, зміни законодавства, сторінка регіонального представника Уповноваженого Верховної  ради з прав людини.

Також читачі зможуть ознайомитися із зразками документів, переглянути  медіа галерею з  найбільш знаковими подіями у роботі системи БПД та партнерів.

З березневим  випуском щомісячної юридично-просвітницької газети  «Правовий вісник» можна ознайомитися за посиланням.

Приємного читання!