Рекомендації щодо проведення поминальних днів

Дата: 22.04.2020 16:04

Рекомендації

комісії з питань техногенно-екологічної безпеки

від 22квітня 2020 року

Відповідно до статей 30, 40, 41 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», статті 32 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Новоаврамівської сільської ради:

1. Рекомендувати жителям сіл Новоаврамівської громади, з метою протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), у термін, коли в Україні відзначаються поминальні дні (неділя 26 квітня, понеділок 27 квітня) утриматись від  відвідування поховань рідних на кладовищах.
  2. Рекомендувати не використовувати для оздоблення місць поховань своїх рідних штучні квіти.