О 9-00 год. 28 грудня 2017 року відбулося урочисте відкриття головної ялинки Новоаврамівської громади.

Дата: 02.01.2018 16:01

«Хай Новий рік принесе добробут та благополуччя в Вашій сім’ї, мир та затишок у Ваш дім, достаток та радість у Ваші родини. Бажаю міцного здоров’я, щастя, натхнення в роботі та успіхів у всіх добрих починаннях, та надії на краще майбутнє» - промовила голова ОТГ Олена Андріївна Дембовська та привітала з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим. Також на святі була присутня Звірко Лариса Миколаївна, яка всіх присутніх привітала з наступаючими святами та побажала злагоди та миру.

Відбувся святковий концерт під керівництвом директора Новоаврамівського СБК Ганзенка Олександра Васильовича за участю народного самодіяльного хору.

Після концерту всіх присутніх пригощали шампанським.