Надання жінкам, які народили у 2020-2021 роках дітей, замість одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка” - грошову компенсацію у розмірі 5,0 тис. грн, яка зараховується на спеціальний рахунок АТ КБ „ПриватБанк”.

Дата: 14.09.2020 09:49

Міністерством соціальної політики України з 1 вересня 2020 року розпочато реалізацію пілотного проекту „Монетизація одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка” у 2020—2021 роках”, порядок та умови реалізації якого затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 № 744 „Деякі питання реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка”.

Проект передбачає надання жінкам, які народили у 2020-2021 роках дітей, замість одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка” - грошову компенсацію у розмірі 5,0 тис. грн, яка зараховується на спеціальний рахунок АТ КБ „ПриватБанк”.

Кошти компенсації можна використати протягом одного року з моменту зарахування на спеціальний рахунок шляхом придбання дитячих товарів та товарів для породіллі, визначених пунктом 4 Порядку вищезазначеної постанови, у закладах торгівлі, які є учасниками пілотного проекту.

У зв’язку з цим, просимо довести зазначену інформацію до суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють продаж споживчих товарів безпосередньо населенню для особистого споживання, щодо участі у проекті шляхом приєднання до публічного договору з Мінсоцполітики за посиланням: