Привітання з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 09.11.2020 13:41

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Прийміть найщиріші вітання до дня професійного свята – Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Це свято талановитих людей, які були і є носіями національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє.

Ваше професійне свято – це ще одна нагода подякувати вам за майстерність, творчість та активну культурно-просвітницьку діяльність. Ваш талант та відданість роботі збагачує і розвиває безцінні скарби національної культури. Впевнений, що Ви й надалі докладатимете зусиль задля утвердження заможної, духовно багатої України.