ТЕРИТОРІАЛЬНІ ЦЕНТРИ КОМПЛЕКТУВАННЯ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПРОВОДЯТЬ ВІДБІР НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ ДО 1 ОКРЕМОЇ ТАНКОВОЇ БРИГАДИ ОПЕРАТИВНОГО КОМАНДУВАННЯ «ПІВНІЧ»

Дата: 13.11.2020 12:05

ТЕРИТОРІАЛЬНІ ЦЕНТРИ КОМПЛЕКТУВАННЯ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОВОДЯТЬ ВІДБІР НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ ДО

1 ОКРЕМОЇ ТАНКОВОЇ БРИГАДИ

ОПЕРАТИВНОГО КОМАНДУВАННЯ «ПІВНІЧ»

Бригаду було створено у 1997 році в селищіГончарівськена базі 292 та280 танкового полку25 механізованої дивізії

З березня 2014 року бригада виконувала бойові завданняза призначенням у зоні проведення антитерористичної операції в районі Луганського і Донецького аеропортів, Дебальцевого, Світлодарська, Логвинового, Волновахи.

1 танкова бригада— єдина у Збройних силах України, на озброєнні якої перебувають модернізовані українські танкиТ-64БМ «Булат».

23 серпня 2017 року, з метою відновлення історичних традицій національного війська щодо назв військових частин, зважаючи на зразкове виконання поставлених завдань, високі показники в бойовій підготовці бригаді було присвоєне почесне найменування«Сіверська».

У пункті постійної дислокації для проживання особового складу будуються сучасні гуртожитки.

Також бригада повністю перейшла на нову систему харчування, згідно каталогу продуктів.

Вакантні посади та грошове забезпечення:

Офіцерів: командир роти – 15379 грн.командир взводу – 13945 грн.,

Сержантів: головний сержант роти – 11628 грн.; головний сержант взводу, командир танку – 11234 грн.;командир відділення – 10869 грн.

Солдатів: старший водій – 10614 грн.; механік-водій – 10208 грн.;гранатометник – 10183 грн.; навідник, кулеметник, водій – 10167 грн.

Частина дислокується у селищі Гончарівське

Гаряча лінія Полтавського ОТЦК та СП:

0532 60-81-89

Контактний телефон: 0663728046