НОВОАВРАМІВСЬКА ОТГ

Полтавська область, Хорольський район

Прес-реліз про надання соціальних послуг іматеріального забезпечення безробітним у січні–листопаді 2020 року

Дата: 08.12.2020 15:42
Кількість переглядів: 25

Прес-реліз

про надання соціальних послуг іматеріального забезпечення

безробітним у січні–листопаді 2020 року

 

Послугами обласної служби зайнятості за 11 місяців року скористалися  більше 93 тисяч громадян

 

Протягом січня-листопада 2020 року послуги обласної служби зайнятості отримали 93,6 тисячі громадян, які шукали роботу, з них 62,3 тисячі мали статус зареєстрованого безробітного.

Від 8,5тисячі роботодавців за цей період надійшло 45 тисяч пропозицій роботи.

 

Роботу отримали 32,5 тисячі мешканців Полтавщини

 

За сприяння обласної служби зайнятості отримали роботу 32,5 тисячі осіб, зокрема 20,2 тисячі  зареєстрованих безробітних.

7клієнтів служби зайнятості отримали виплату допомоги по безробіттю одноразово для зайняття підприємницькою діяльністю.

На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовані416 безробітних. Із них 74 особинедостатньо конкурентоспроможні на ринку праці та 342 людей, які працевлаштовані суб’єктами малого підприємництва в пріоритетних видах економічної діяльності.

 

На громадських роботах працювали 4,9 тисячі громадян

 

За сприяння обласної служби зайнятості забезпечена тимчасова зайнятість 4,9 тисячі громадян. Найбільш поширені види громадських робіт: екологічний захист навколишнього середовища, благоустрій, інформування про субсидії, робота із соціально вразливими верствами населення.

Для забезпечення відповідності професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, за направленням обласної служби зайнятості 4,7 тисячі безробітних проходили професійне навчання. Зокрема 3,4 тисячі безробітних навчались у центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

 

Для кращої конкурентоспроможності на ринку праці 77 осіб отримали ваучерина підвищення кваліфікації за спеціальностями «медсестринство» та «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».

 

На обліку – 22 тисячі безробітних

 

Станом на 1 грудня 2020 року на обліку в регіональній службі зайнятості перебували 22,1 тисячі безробітних, із них отримували допомогу по безробіттю 19,7тисячі осіб.

За професійними групами, серед названої чисельності зареєстрованих безробітних, переважають робітники з обслуговування, експлуатації та контролю за роботою технологічного обладнання, складання устаткування та машин (18,5%), працівники сфери торгівлі і послуг (18%), представники найпростіших професій (13,5%), законодавці, вищі державні службовці, керівники, менеджери (11,7%).

 

 

Роботодавці пропонують близько 2 тисяч вакансій

 

 Кількість актуальних вакансій, заявлених роботодавцями до обласної служби зайнятості, станом на 1грудня 2020 року,становила 1,8 тисячі  одиниць. Крім того, у базі даних служби зайнятості містилася інформація про 1,4тисячі пропозицій роботи, отриманих з інших джерел.

Найбільший попит роботодавців спостерігається на кваліфікованих робітників з інструментом (25,7%),робітників з обслуговування, експлуатації устаткування та машин (18,5%), працівників сфери торгівлі і послуг (15,3%),

 

Інформація підготовлена відділом інформаційної роботи Полтавського обласного центру зайнятості. Тел.: 51-84-38.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь