11 травня 2017 року в Новоаврамівській гімназії відзначали День Європи

Дата: 12.05.2017 17:53

У День Європи жителі України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.

11 травня 2017 року в Новоаврамівській гімназії відзначили День Європи. На тематичному заході були присутні всі учні гімназії та вчителі. Ведучі розповідали, що відзначення Дня Європи в Україні – важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.

image003Головною метою відзначення в Україні Дня Європи є:

• формування позитивної громадської думки щодо євроінтеграційного курсу України;
    • ознайомлення якомога ширшого кола громадськості з європейськими цінностями та традиціями;

• популяризація загального європейського культурного надбання серед громадськості, зокрема, молоді;

• залучення населення регіонів України до діяльності, пов’язаної з інтеграцією країни до ЄС.

«Вітаю всіх присутніх з Днем Європи! Це свято в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України – вона починається у серці кожного українця. І ми – члени європейського співтовариства» - з такими словами до учнів Новоаврамівської гімназії звернулася голова сільської ради Дембовська Олена Андріївна на святі Дня Європи.

Також прозвучали український та європейський гімн. Всі присутні встали та приклали руку на серце з вірою в краще майбутнє.